top of page

Ukrainian

Вітаємо в Ірландії!

 

Наша община з радістю допоможе вам з пошуком кошерних продуктів, місця для молитви (синагоги), мікви, а також будь яких інших потреб, наприклад пов’язати теффілін. З нами співпрацюють волонтери, які володіють українською та російськими мовами, та допоможуть вам з розумінням життєвого устрою в новій країні. 

   Будь-ласка, надійшліть повідомлення на електронну адресу rachel@jrci.ie зазначивши - вашу контактну інформацію (номер мобільного телефону та електронну адресу), а також ім‘я та локацію Раввину, який вас знає та хтось обов’язково з вами зв’яжеться. 

 

Russian:

Приветствуем в Ирландии!

 

 Наша община с радостью поможет вам с поиском кошерных продуктов, места для молитвы (Синагоги), миквы, а также любых других необходимостей, даже повязать теффилин. С нами сотрудничают волонтеры, которые владеют русским и украинским языками, и могут помочь адаптироваться в новой стране. 

 

Пожалуйста, присылайте ваше сообщение на электронный адрес rachel@jrci.ie с указанием вашей контактной информации (номер мобильного телефона и электронного адреса), а также имя и местонахождение Равина, который вас знает и кто-то обязательно с вами свяжется. 

bottom of page